Kawy smakowe - ziarniste

Mimo tego, że na co dzień zwykle pijemy tradycyjne espresso, prostą flat white lub małe cappuccino, to od czasu do czasu poszukujemy nowych wrażeń. Kawa ziarnista smakowa z naszego sklepu powstaje z wykorzystaniem aromatycznych olejków o najprzeróżniejszych nutach, często bardzo zaskakujących. W ofercie znajdziesz bowiem arabikę z dodatkiem truskawek, malin, kokosa, wanilii, czekolady, toffi, ciasteczek Oreo, a nawet adwokatu czy Irish Whisky. Kawy aromatyzowane z naszego sklepu internetowego pomogą Ci w przygotowaniu pysznych napojów, które z przyjemnością wypijesz podczas śniadania lub które podasz odwiedzającym Cię gościom.

Kawa smakowa - Twoja kompozycja

Nie tylko proponujemy Ci wiele nowych aromatów, ale zachęcamy do tego, byś sam je skomponował. Co mamy przez to na myśli? Przed zakupem wybranego opakowania możesz wskazać rodzaj bazowych ziaren – zmielonych w stopniu grubym, średnim, drobnym lub wcale -do których zostanie dodany aromat. W naszym sklepie internetowym do wyboru proponujemy trzy rodzaje takiej bazy: ziarna brazylijskie – najbardziej neutralne, kolumbijskie – delikatnie kwaskowate ze śladami czekolady i orzecha, a także indyjskie - o potrójnej zawartości kofeiny. Dbamy też o dobrą jakość olejków dodawanych do palonej arabiki – używamy tylko produktów z certyfikatem ISO 9001.

Najlepsze kawy smakowe na prezent

Opakowania aromatyzowanych ziaren z naszego sklepu internetowego doskonale sprawdzą się jako podarunek dla miłośników czarnego napoju. Jeśli szukasz prezentu pod choinkę, będą jak znalazł! Możesz zapytać obdarowywaną osobę o jej ulubiony smak lub – co jest nieco bardziej ryzykowne – wybrać go samemu. Nasze produkty można wykorzystać również jako oryginalny prezent biznesowy. Dostępne są w opakowaniach o dwóch pojemnościach, wynoszących 1 kg lub 250 g. Zmielone, mogą być parzone w sposób tradycyjny lub w ekspresie ciśnieniowym.