Blendy - Mieszanki Kaw

Wybierając blend ziaren pochodzących z Ameryki Środkowej, Łacińskiej, Azji i Afryki, otrzymujesz wszystko to, co najlepszego do zaoferowania ma Coffee Belt - pas geograficzny, w którym panują doskonałe warunki klimatyczne do uprawy ciemnobrązowych ziaren. W naszych mieszankach łączymy rozmaite kawy jednorodne, pochodzące z różnych regionów świata. Poznaj ich wyjątkowe smaki!

Blendy robusty z arabiką

Mieszanki kaw to idealne propozycje dla osób szukających wyjątkowych walorów smakowych, jakich nie może zapewnić kawa jednorodna. Słodka, owocowa arabika, przełamana charakterystyczną dla robusty nutą goryczki, szczególnie przypadnie do gustu osobom lubującym się w napojach, które rano postawią ich na nogi. Domieszka robusty, znanej z tego, że ma od arabiki nawet kilka razy większą zawartość kofeiny, sprawi też, na parzonym w ekspresie napoju pojawi się pyszna warstwa pianki.

W naszym sklepie internetowym można wybierać między blendami robusty i arabiki w proporcjach 80/20, 50/50, 30/70, 20/80, a także kompozycjami kilku odmian samej arabiki bądź robusty. Ziarna o w jednym z kilku różnych stopni wypalenia dostępne są w opakowaniach po 250 g lub 1 kg.