O nas

Ecelente!

Naszym celem jest to aby umożliwić każdemu zakup smakowitej, pełnej aromatu kawy. Kochamy kawę i chcemy podzielić się tym uczuciem również z Tobą. Zależy nam na tym, żeby przenieść unikalne smaki naturalnych ziaren i pozwolić każdemu cieszyć się jakością i aromatem. Jesteśmy firmą, która w pierwszej kolejności stawia na zadowolenie klienta – Twoje zadowolenie, dlatego wszystko co robimy, robimy z myślą o Tobie. Stay Eco, Stay Excellent!

 

BobhPH2w.jpegTo co wyróżnia naszą firmę

 

to indywidualne podejście do każdego klienta, a także dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły! Sprzedawana przez nas kawa jest palona na dzień przed wysyłką, dzięki temu do Twoich rąk trafia produkt o najwyższej świeżości i smaku.

 

Każdy doświadczony smakosz kawy wie, że o wysokiej jakości i smaku przygotowanego kawowego specjału decyduje czas jaki upływa między paleniem ziaren, a ich zaparzeniem. Każde opakowanie sprzedawanej przez nas kawy opatrzone jest datą palenia, jest to gwarancja świeżości i wybornego, głębokiego smaku!

121569626_207639510715431_4728132351861713407_n.jpg


Miłość do kawy to coś czym chcemy się dzielić!

Znajdziecie u nas jedne z najlepszych kaw na świecie. Zależy nam na tym aby każdy mógł poczuć smak prawdziwej, aromatycznej kawy. Samodzielnie wypalamy naturalne ziarna sprowadzone z najlepszych plantacji.

20191208_153038.jpgTylko natura

Kontrolujemy plantacje pod kątem jakości, a palenie ziaren odbywa się na dzień przed wysyłką kawy.

 

Egzotyczny smak

Jeżeli szukasz naturalnych mieszanek, pełnych smaku i aromatu, a dodatkowo przygotowanych z poszanowaniem wszelkich ekologicznych standardów – Zapraszamy.

 

 Skontaktuj się z nami!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, z chęcią odpowiemy na nie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.