Zestawy kaw Liczba produktów: 45

Klasyczna, kolumbijska arabica, ziarna z Peru o słodkim, owocowym smaku, a może kokosowa odmiana z Hondurasu? Po co wybierać tylko jeden rodzaj ziaren, jeśli w korzystnej cenie możesz zaopatrzyć się w nie wszystkie? Zestaw kaw to doskonały wybór dla wszystkich miłośników tego czarnego napoju, którzy uwielbiają odkrywanie nowych smaków i aromatów.

Pyszne kompozycje smaków

W Ecelente oferujemy kilka rodzajów takich zestawów: od kompozycji złożonych z dwóch-trzech gatunków aż po duże pakiety powitalne, liczące nawet do ośmiu opakowań z ziarnami arabiki i robusty. Znajdziesz u nas propozycje pochodzące z Brazylii, Etiopii, Kolumbii, Indii, Hondurasu i innych regionów świata. Możesz wybierać między ziarnami o jednym z trzech stopni wypalenia, z których przygotujesz napoje o zróżnicowanej kwasowości, cielistości i intensywności smaku.

Różne gatunki kaw to też inne sposoby ich zaparzania i różnorodne nuty smakowe. Mając w szafce kilka opakowań ziaren, codziennie możesz wybierać inny rodzaj tego czarnego trunku i przygotowywać z nich pyszne espresso, cappuccino czy latte.